X
عکس دکتر ناهید نجفی

دکتر ناهید نجفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید نجفی متخصص کودکان و نوزادان در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید نجفی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید نجفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید نجفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناهید نجفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناهید نجفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید نجفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید نجفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید نجفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید نجفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید نجفی به آدرس گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت19، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه3، واحد16، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید نجفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید نجفی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید نجفی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید نجفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید نجفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ناهید نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید نجفی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید نجفی کجاست؟

مطب دکتر ناهید نجفی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت19، ساختمان پزشکان مهرگان، طبقه3، واحد16 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید نجفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید نجفی که 09033329007 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید نجفی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید نجفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید نجفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید نجفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید نجفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس