عکس دکتر ناهید طریقتی انارکی

دکتر ناهید طریقتی انارکی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید طریقتی انارکی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید طریقتی انارکی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110
 • 09131198019
 • 03132673030
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 26397
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید طریقتی انارکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید طریقتی انارکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناهید طریقتی انارکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناهید طریقتی انارکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید طریقتی انارکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید طریقتی انارکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید طریقتی انارکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید طریقتی انارکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی به آدرس اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید طریقتی انارکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید طریقتی انارکی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید طریقتی انارکی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید طریقتی انارکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید طریقتی انارکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر ناهید طریقتی انارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید طریقتی انارکی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی کجاست؟

مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، بزرگمهر، چهارراه نورباران، ابتدای خیابان 22 بهمن، ساختمان ترنج، بالای رستوران 110 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی که 09131198019 - 03132673030 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید طریقتی انارکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید طریقتی انارکی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید طریقتی انارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید طریقتی انارکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید طریقتی انارکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید طریقتی انارکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید طریقتی انارکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس