X
عکس دکتر ناهید حدیقه رضوان

دکتر ناهید حدیقه رضوان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید حدیقه رضوان متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید حدیقه رضوان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲
 • 0
 • 04135578923
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)
 • نظام پزشکی: 90269
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید حدیقه رضوان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید حدیقه رضوان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ناهید حدیقه رضوان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ناهید حدیقه رضوان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید حدیقه رضوان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید حدیقه رضوان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید حدیقه رضوان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید حدیقه رضوان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان به آدرس تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید حدیقه رضوان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید حدیقه رضوان تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید حدیقه رضوان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید حدیقه رضوان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید حدیقه رضوان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) دریافت کنند.

دکتر ناهید حدیقه رضوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید حدیقه رضوان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان کجاست؟

مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان هفده شهریور، روبه روی بانک ایران زمین، ساختمان آذرآبادگان، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان که 0 - 04135578923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید حدیقه رضوان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید حدیقه رضوان، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید حدیقه رضوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید حدیقه رضوان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید حدیقه رضوان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید حدیقه رضوان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید حدیقه رضوان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس