X
عکس دکتر ناهید بی همتا

دکتر ناهید بی همتا

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید بی همتا متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید بی همتا نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، تقاطع 17شهریورجدید، ساختمان پارسا، طبقه 2
 • 0
 • 04135546065
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 40551
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید بی همتا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید بی همتا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناهید بی همتا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناهید بی همتا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید بی همتا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید بی همتا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید بی همتا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید بی همتا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید بی همتا به آدرس تبریز، تقاطع 17شهریورجدید، ساختمان پارسا، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید بی همتا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید بی همتا تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید بی همتا به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید بی همتا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید بی همتا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر ناهید بی همتا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید بی همتا در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید بی همتا کجاست؟

مطب دکتر ناهید بی همتا به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، تقاطع 17شهریورجدید، ساختمان پارسا، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید بی همتا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید بی همتا که 0 - 04135546065 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید بی همتا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید بی همتا، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید بی همتا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید بی همتا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید بی همتا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید بی همتا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید بی همتا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس