عکس دکتر ناهید بیات

دکتر ناهید بیات

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید بیات متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قزوین و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناهید بیات نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • قزوین، خیابان فردوسی، کوچه نوری فرد، ساختمان پزشکان دی، واحد4
 • 0
 • 02833231509
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 30039
 • قزوین

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناهید بیات

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناهید بیات

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناهید بیات را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناهید بیات ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناهید بیات، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناهید بیات چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناهید بیات، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناهید بیات انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناهید بیات به آدرس قزوین، خیابان فردوسی، کوچه نوری فرد، ساختمان پزشکان دی، واحد4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناهید بیات رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناهید بیات تنها بیماران قزوین را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناهید بیات به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قزوین مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قزوین و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناهید بیات، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناهید بیات مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر ناهید بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناهید بیات در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قزوین فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناهید بیات کجاست؟

مطب دکتر ناهید بیات به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قزوین فعالیت میکند، قزوین، خیابان فردوسی، کوچه نوری فرد، ساختمان پزشکان دی، واحد4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناهید بیات، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناهید بیات که 0 - 02833231509 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناهید بیات چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید بیات، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قزوین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناهید بیات

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناهید بیات کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناهید بیات امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناهید بیات فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس