عکس دکتر ناصر پرنیان پور

دکتر ناصر پرنیان پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر پرنیان پور متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناصر پرنیان پور نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر پرنیان پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناصر پرنیان پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر ناصر پرنیان پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناصر پرنیان پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناصر پرنیان پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناصر پرنیان پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناصر پرنیان پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناصر پرنیان پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناصر پرنیان پور به آدرس مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک 130، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناصر پرنیان پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناصر پرنیان پور تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناصر پرنیان پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناصر پرنیان پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناصر پرنیان پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ناصر پرنیان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناصر پرنیان پور در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناصر پرنیان پور کجاست؟

مطب دکتر ناصر پرنیان پور به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک 130، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناصر پرنیان پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناصر پرنیان پور که 0 - 05136065731 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناصر پرنیان پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر پرنیان پور، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر پرنیان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناصر پرنیان پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناصر پرنیان پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناصر پرنیان پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناصر پرنیان پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس