X
عکس دکتر ناصر نجمایی

دکتر ناصر نجمایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر نجمایی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناصر نجمایی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و فلسطین، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین
 • 0
 • 07132306406
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 17727
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر نجمایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناصر نجمایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ناصر نجمایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ناصر نجمایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناصر نجمایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناصر نجمایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناصر نجمایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناصر نجمایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناصر نجمایی به آدرس شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و فلسطین، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناصر نجمایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناصر نجمایی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناصر نجمایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناصر نجمایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناصر نجمایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر ناصر نجمایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناصر نجمایی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناصر نجمایی کجاست؟

مطب دکتر ناصر نجمایی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و فلسطین، روبه روی هتل پارس، ساختمان نگین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناصر نجمایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناصر نجمایی که 0 - 07132306406 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناصر نجمایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر نجمایی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نجمایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناصر نجمایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناصر نجمایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناصر نجمایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناصر نجمایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس