عکس دکتر ناصر صادقی

دکتر ناصر صادقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر صادقی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناصر صادقی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • بندرعباس خیابان مرادی چهارراه سازمان پاساژ ناصر طبقه دوم
 • 0
 • 07632229584
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 19470
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر صادقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناصر صادقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 71% مراجعین، دکتر ناصر صادقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناصر صادقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناصر صادقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناصر صادقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناصر صادقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناصر صادقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناصر صادقی به آدرس بندرعباس خیابان مرادی چهارراه سازمان پاساژ ناصر طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناصر صادقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناصر صادقی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناصر صادقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناصر صادقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناصر صادقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر ناصر صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناصر صادقی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناصر صادقی کجاست؟

مطب دکتر ناصر صادقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس خیابان مرادی چهارراه سازمان پاساژ ناصر طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناصر صادقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناصر صادقی که 0 - 07632229584 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناصر صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر صادقی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناصر صادقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناصر صادقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناصر صادقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناصر صادقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس