عکس دکتر ناصر سدیفی

دکتر ناصر سدیفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر سدیفی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناصر سدیفی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی
 • 0
 • 02188870945
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 1505
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر سدیفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناصر سدیفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ناصر سدیفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ناصر سدیفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناصر سدیفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناصر سدیفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناصر سدیفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناصر سدیفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناصر سدیفی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناصر سدیفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناصر سدیفی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناصر سدیفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناصر سدیفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناصر سدیفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر ناصر سدیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناصر سدیفی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناصر سدیفی کجاست؟

مطب دکتر ناصر سدیفی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناصر سدیفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناصر سدیفی که 0 - 02188870945 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناصر سدیفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر سدیفی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر سدیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناصر سدیفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناصر سدیفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناصر سدیفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناصر سدیفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس