X
عکس دکتر ناصر توکلی

دکتر ناصر توکلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر توکلی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ناصر توکلی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 4
 • 0
 • 02177466600
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 43520
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر ناصر توکلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ناصر توکلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ناصر توکلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ناصر توکلی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ناصر توکلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ناصر توکلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ناصر توکلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ناصر توکلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ناصر توکلی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ناصر توکلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ناصر توکلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ناصر توکلی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ناصر توکلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ناصر توکلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ناصر توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ناصر توکلی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ناصر توکلی کجاست؟

مطب دکتر ناصر توکلی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ناصر توکلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ناصر توکلی که 0 - 02177466600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ناصر توکلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر توکلی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ناصر توکلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ناصر توکلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ناصر توکلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ناصر توکلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس