X
عکس دکتر نازیلا کریم پور

دکتر نازیلا کریم پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازیلا کریم پور متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نازیلا کریم پور نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان سعادت آباد، خیابان 25، خیابان شهید مصطفی قره تپه ای، پلاک 6، واحد 5
 • 0
 • 02188583068
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 76515
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازیلا کریم پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نازیلا کریم پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نازیلا کریم پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نازیلا کریم پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نازیلا کریم پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نازیلا کریم پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نازیلا کریم پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نازیلا کریم پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نازیلا کریم پور به آدرس تهران، خیابان سعادت آباد، خیابان 25، خیابان شهید مصطفی قره تپه ای، پلاک 6، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نازیلا کریم پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نازیلا کریم پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نازیلا کریم پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نازیلا کریم پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نازیلا کریم پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر نازیلا کریم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نازیلا کریم پور در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نازیلا کریم پور کجاست؟

مطب دکتر نازیلا کریم پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان سعادت آباد، خیابان 25، خیابان شهید مصطفی قره تپه ای، پلاک 6، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نازیلا کریم پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نازیلا کریم پور که 0 - 02188583068 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نازیلا کریم پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازیلا کریم پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا کریم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نازیلا کریم پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نازیلا کریم پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نازیلا کریم پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نازیلا کریم پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس