X
عکس دکتر نازنین عرب زاده

دکتر نازنین عرب زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازنین عرب زاده متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نازنین عرب زاده نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب
  • بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا طبقه 3 - واحد 302
  • 07642231214
  • متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • نظام پزشکی: 149712
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازنین عرب زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نازنین عرب زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نازنین عرب زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نازنین عرب زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نازنین عرب زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نازنین عرب زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نازنین عرب زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نازنین عرب زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نازنین عرب زاده به آدرس بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا طبقه 3 - واحد 302، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نازنین عرب زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نازنین عرب زاده تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نازنین عرب زاده به عنوان یک پزشک متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نازنین عرب زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نازنین عرب زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر نازنین عرب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نازنین عرب زاده در زمینه متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نازنین عرب زاده کجاست؟

مطب دکتر نازنین عرب زاده به عنوان یک پزشک متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار امام - ساختمان پزشکان سینا طبقه 3 - واحد 302 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نازنین عرب زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نازنین عرب زاده که 07642231214 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نازنین عرب زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازنین عرب زاده، متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین عرب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نازنین عرب زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نازنین عرب زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نازنین عرب زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نازنین عرب زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس