عکس دکتر نازنین سلطانی

دکتر نازنین سلطانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازنین سلطانی متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/19 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نازنین سلطانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران سعادت آباد بلوار دریا جنب خیابان رامشه روبروی صرافی های شمالی پلاک 56 واحد 1 طبقه 1
 • 09045404911
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان
 • نظام پزشکی: 130283
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نازنین سلطانی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر نازنین سلطانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نازنین سلطانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نازنین سلطانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نازنین سلطانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نازنین سلطانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نازنین سلطانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نازنین سلطانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نازنین سلطانی به آدرس تهران سعادت آباد بلوار دریا جنب خیابان رامشه روبروی صرافی های شمالی پلاک 56 واحد 1 طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نازنین سلطانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نازنین سلطانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نازنین سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نازنین سلطانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نازنین سلطانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و جراح و مزنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان دریافت کنند.

دکتر نازنین سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نازنین سلطانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نازنین سلطانی کجاست؟

مطب دکتر نازنین سلطانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران سعادت آباد بلوار دریا جنب خیابان رامشه روبروی صرافی های شمالی پلاک 56 واحد 1 طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نازنین سلطانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نازنین سلطانی که 09045404911 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نازنین سلطانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازنین سلطانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نازنین سلطانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نازنین سلطانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نازنین سلطانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نازنین سلطانی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر نازنین سلطانی

متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح و ممتخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان

نظر شما به انتخاب دکتر نازنین سلطانی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس