X
عکس دکتر نادر نادری کیا

دکتر نادر نادری کیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر نادری کیا متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نادر نادری کیا نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما
 • 0
 • 02166353329
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 12371
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر نادری کیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نادر نادری کیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نادر نادری کیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نادر نادری کیا در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نادر نادری کیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نادر نادری کیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نادر نادری کیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نادر نادری کیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نادر نادری کیا به آدرس تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نادر نادری کیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نادر نادری کیا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نادر نادری کیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نادر نادری کیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نادر نادری کیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر نادر نادری کیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نادر نادری کیا در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نادر نادری کیا کجاست؟

مطب دکتر نادر نادری کیا به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به هاشمی، ساختمان پزشکان راه پیما واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نادر نادری کیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نادر نادری کیا که 0 - 02166353329 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نادر نادری کیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادر نادری کیا، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نادر نادری کیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نادر نادری کیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نادر نادری کیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نادر نادری کیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نادر نادری کیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس