عکس دکتر نادر شکیب آزاد

دکتر نادر شکیب آزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر شکیب آزاد متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نادر شکیب آزاد نوبت بگیرید.

 • خون و سرطان
 • بوشهر، چهارراه کشتیرانی، روبه روی بنیاد شهید، ساختمان طبیب
 • 0
 • 07733351048
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)
 • نظام پزشکی: 112744
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر شکیب آزاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نادر شکیب آزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نادر شکیب آزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نادر شکیب آزاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نادر شکیب آزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نادر شکیب آزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نادر شکیب آزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نادر شکیب آزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نادر شکیب آزاد به آدرس بوشهر، چهارراه کشتیرانی، روبه روی بنیاد شهید، ساختمان طبیب، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نادر شکیب آزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نادر شکیب آزاد تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نادر شکیب آزاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نادر شکیب آزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نادر شکیب آزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) دریافت کنند.

دکتر نادر شکیب آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نادر شکیب آزاد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نادر شکیب آزاد کجاست؟

مطب دکتر نادر شکیب آزاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، چهارراه کشتیرانی، روبه روی بنیاد شهید، ساختمان طبیب واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نادر شکیب آزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نادر شکیب آزاد که 0 - 07733351048 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نادر شکیب آزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادر شکیب آزاد، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نادر شکیب آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نادر شکیب آزاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نادر شکیب آزاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نادر شکیب آزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نادر شکیب آزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس