عکس دکتر نادر جودکی

دکتر نادر جودکی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر جودکی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نادر جودکی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، پونک، ضلع شمال شرقی، نبش کوچه سوم، ساختمان نسیم، طبقه ۵، واحد ۸
 • 0
 • 02144445890
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 58413
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادر جودکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نادر جودکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نادر جودکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نادر جودکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نادر جودکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نادر جودکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نادر جودکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نادر جودکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نادر جودکی به آدرس تهران، پونک، ضلع شمال شرقی، نبش کوچه سوم، ساختمان نسیم، طبقه ۵، واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نادر جودکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نادر جودکی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نادر جودکی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نادر جودکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نادر جودکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر نادر جودکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نادر جودکی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نادر جودکی کجاست؟

مطب دکتر نادر جودکی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پونک، ضلع شمال شرقی، نبش کوچه سوم، ساختمان نسیم، طبقه ۵، واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نادر جودکی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نادر جودکی که 0 - 02144445890 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نادر جودکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادر جودکی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نادر جودکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نادر جودکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نادر جودکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نادر جودکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نادر جودکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس