عکس دکتر نادره محصول

دکتر نادره محصول

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادره محصول متخصص کودکان و نوزادان در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نادره محصول نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، بعد از بانک مسکن مرکزی، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 7
 • 0
 • 02165292955
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 34384
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر نادره محصول

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نادره محصول

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر نادره محصول را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر نادره محصول ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نادره محصول، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نادره محصول چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نادره محصول، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نادره محصول انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نادره محصول به آدرس شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، بعد از بانک مسکن مرکزی، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نادره محصول رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نادره محصول تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نادره محصول به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نادره محصول، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نادره محصول مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر نادره محصول در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نادره محصول در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نادره محصول کجاست؟

مطب دکتر نادره محصول به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شهریار فعالیت میکند، شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، بعد از بانک مسکن مرکزی، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نادره محصول، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نادره محصول که 0 - 02165292955 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نادره محصول چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادره محصول، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نادره محصول می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نادره محصول

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نادره محصول کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نادره محصول امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نادره محصول فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس