عکس دکتر مینو پورمجیب

دکتر مینو پورمجیب

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینو پورمجیب متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مینو پورمجیب نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس
 • 09392517013
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 58667
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینو پورمجیب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مینو پورمجیب

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مینو پورمجیب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مینو پورمجیب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مینو پورمجیب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مینو پورمجیب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مینو پورمجیب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مینو پورمجیب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مینو پورمجیب به آدرس قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مینو پورمجیب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مینو پورمجیب تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مینو پورمجیب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مینو پورمجیب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مینو پورمجیب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مینو پورمجیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مینو پورمجیب در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مینو پورمجیب کجاست؟

مطب دکتر مینو پورمجیب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان سعیدی، خیابان 7تیر، کوچه1، انتهای کوچه، ساختمان یاس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مینو پورمجیب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مینو پورمجیب که 09392517013 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مینو پورمجیب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینو پورمجیب، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مینو پورمجیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مینو پورمجیب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مینو پورمجیب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مینو پورمجیب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مینو پورمجیب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس