X
عکس دکتر مینو فلاحی

دکتر مینو فلاحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینو فلاحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مینو فلاحی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، فلکه صادقیه، بلوار ایت الله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران، طبقه سوم، واحد شماره 18
 • 0
 • 02144024395
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
 • نظام پزشکی: 40928
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینو فلاحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مینو فلاحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 92% مراجعین، دکتر مینو فلاحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مینو فلاحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مینو فلاحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مینو فلاحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مینو فلاحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مینو فلاحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مینو فلاحی به آدرس تهران، فلکه صادقیه، بلوار ایت الله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران، طبقه سوم، واحد شماره 18، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مینو فلاحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مینو فلاحی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مینو فلاحی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مینو فلاحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مینو فلاحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی و فوق طب نوزادی و پیرامون تولد دریافت کنند.

دکتر مینو فلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مینو فلاحی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مینو فلاحی کجاست؟

مطب دکتر مینو فلاحی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه صادقیه، بلوار ایت الله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران، طبقه سوم، واحد شماره 18 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مینو فلاحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مینو فلاحی که 0 - 02144024395 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مینو فلاحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینو فلاحی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مینو فلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مینو فلاحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مینو فلاحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مینو فلاحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مینو فلاحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس