X
عکس دکتر مینا زارعی

دکتر مینا زارعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینا زارعی پزشک دندان پزشک و درمان ریشه در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مینا زارعی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • مشهد، تقاطع هاشمیه وصارمی، بین صارمی ۲۶و ۲۸، پلاک ۸، ساختمان آرامش، طبقه سوم، پلاک ۸
 • 0
 • 05138800014
 • پزشک دندان پزشک و درمان ریشه
 • نظام پزشکی: 60619
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مینا زارعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مینا زارعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مینا زارعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مینا زارعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مینا زارعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مینا زارعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مینا زارعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مینا زارعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مینا زارعی به آدرس مشهد، تقاطع هاشمیه وصارمی، بین صارمی ۲۶و ۲۸، پلاک ۸، ساختمان آرامش، طبقه سوم، پلاک ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مینا زارعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مینا زارعی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مینا زارعی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و درمان ریشه، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مینا زارعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مینا زارعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و درمان ریشه دریافت کنند.

دکتر مینا زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مینا زارعی در زمینه پزشک دندان پزشک و درمان ریشه، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مینا زارعی کجاست؟

مطب دکتر مینا زارعی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و درمان ریشه در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، تقاطع هاشمیه وصارمی، بین صارمی ۲۶و ۲۸، پلاک ۸، ساختمان آرامش، طبقه سوم، پلاک ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مینا زارعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مینا زارعی که 0 - 05138800014 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مینا زارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مینا زارعی، پزشک دندان پزشک و درمان ریشه، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مینا زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مینا زارعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مینا زارعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مینا زارعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مینا زارعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس