عکس دکتر میثم صالحی

دکتر میثم صالحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر میثم صالحی متخصص بیماری های داخلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میثم صالحی نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • جنب آزمایشگاه دانش
  • 09027943682
  • متخصص بیماری های داخلی
  • نظام پزشکی: 145723
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر میثم صالحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میثم صالحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر میثم صالحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میثم صالحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میثم صالحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میثم صالحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میثم صالحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میثم صالحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میثم صالحی به آدرس جنب آزمایشگاه دانش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میثم صالحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میثم صالحی تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میثم صالحی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میثم صالحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میثم صالحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های داخلی دریافت کنند.

دکتر میثم صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میثم صالحی در زمینه متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میثم صالحی کجاست؟

مطب دکتر میثم صالحی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی در شهر میناب فعالیت میکند، جنب آزمایشگاه دانش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میثم صالحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میثم صالحی که 09027943682 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میثم صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میثم صالحی، متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میثم صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میثم صالحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میثم صالحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میثم صالحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میثم صالحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس