عکس دکتر میترا گرجی راد

دکتر میترا گرجی راد

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا گرجی راد متخصص کودکان و نوزادان در شهر آمل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا گرجی راد نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا گرجی راد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میترا گرجی راد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر میترا گرجی راد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میترا گرجی راد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا گرجی راد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا گرجی راد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا گرجی راد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا گرجی راد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا گرجی راد به آدرس آمل، خیابان 17 شهریور، کوچه بنیاد شهید، ساختمان سینا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا گرجی راد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا گرجی راد تنها بیماران آمل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا گرجی راد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر آمل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در آمل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا گرجی راد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا گرجی راد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر میترا گرجی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا گرجی راد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر آمل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا گرجی راد کجاست؟

مطب دکتر میترا گرجی راد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر آمل فعالیت میکند، آمل، خیابان 17 شهریور، کوچه بنیاد شهید، ساختمان سینا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا گرجی راد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا گرجی راد که 09393202482 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا گرجی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا گرجی راد، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر آمل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا گرجی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا گرجی راد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا گرجی راد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا گرجی راد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا گرجی راد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس