عکس دکتر میترا کاظمی

دکتر میترا کاظمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا کاظمی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا کاظمی نوبت بگیرید.

  • غدد،رشد و متابولیسم
  • بندرعباس - خیابان سید جمال الدین اسد ابادی .کوچه بینش 7 .مجتمع پزشکان رایا.طبقه 6.واحد 9
  • 07632211483
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین
  • نظام پزشکی: 90688
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا کاظمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میترا کاظمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 62% مراجعین، دکتر میترا کاظمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میترا کاظمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا کاظمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا کاظمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا کاظمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا کاظمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا کاظمی به آدرس بندرعباس - خیابان سید جمال الدین اسد ابادی .کوچه بینش 7 .مجتمع پزشکان رایا.طبقه 6.واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا کاظمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا کاظمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا کاظمی به عنوان یک پزشک فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا کاظمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا کاظمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین دریافت کنند.

دکتر میترا کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا کاظمی در زمینه فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا کاظمی کجاست؟

مطب دکتر میترا کاظمی به عنوان یک پزشک فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس - خیابان سید جمال الدین اسد ابادی .کوچه بینش 7 .مجتمع پزشکان رایا.طبقه 6.واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا کاظمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا کاظمی که 07632211483 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا کاظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا کاظمی، فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بالغین، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا کاظمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا کاظمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا کاظمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا کاظمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس