X
عکس دکتر میترا سلامت

دکتر میترا سلامت

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا سلامت نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، خیایان شریعتی بین میرداماد و مترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک شش، طبقه همکف، واحد یک
 • 0
 • 02122223600
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 78652
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا سلامت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میترا سلامت

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر میترا سلامت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر میترا سلامت در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا سلامت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا سلامت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا سلامت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا سلامت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا سلامت به آدرس تهران، خیایان شریعتی بین میرداماد و مترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک شش، طبقه همکف، واحد یک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا سلامت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا سلامت تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا سلامت به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا سلامت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا سلامت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر میترا سلامت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا سلامت در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا سلامت کجاست؟

مطب دکتر میترا سلامت به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیایان شریعتی بین میرداماد و مترو شریعتی، کوچه شریفی، پلاک شش، طبقه همکف، واحد یک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا سلامت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا سلامت که 0 - 02122223600 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا سلامت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا سلامت، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا سلامت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا سلامت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا سلامت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا سلامت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا سلامت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس