عکس دکتر میترا خضری

دکتر میترا خضری

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا خضری متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا خضری نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲
 • 0
 • 09929514193
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 55942
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا خضری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میترا خضری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر میترا خضری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میترا خضری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا خضری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا خضری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا خضری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا خضری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا خضری به آدرس شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا خضری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا خضری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا خضری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا خضری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا خضری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر میترا خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا خضری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا خضری کجاست؟

مطب دکتر میترا خضری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرودشت، جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر، ساختمان پاسارگاد، واحد ۲۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا خضری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا خضری که 0 - 09929514193 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا خضری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا خضری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا خضری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا خضری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا خضری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا خضری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس