X
عکس دکتر میترا الداغی

دکتر میترا الداغی

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا الداغی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میترا الداغی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • سبزوار، خیابان اسدآبادی، مجتمع پزشکی حکیم
 • 0
 • 05144221675
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • نظام پزشکی: 28436
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر میترا الداغی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میترا الداغی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر میترا الداغی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میترا الداغی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میترا الداغی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میترا الداغی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میترا الداغی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میترا الداغی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میترا الداغی به آدرس سبزوار، خیابان اسدآبادی، مجتمع پزشکی حکیم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میترا الداغی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میترا الداغی تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میترا الداغی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میترا الداغی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میترا الداغی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های گوارش و کبد کودکان دریافت کنند.

دکتر میترا الداغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میترا الداغی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میترا الداغی کجاست؟

مطب دکتر میترا الداغی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان اسدآبادی، مجتمع پزشکی حکیم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میترا الداغی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میترا الداغی که 0 - 05144221675 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میترا الداغی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میترا الداغی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میترا الداغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میترا الداغی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میترا الداغی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میترا الداغی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میترا الداغی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس