عکس دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان گاندی جنوبی، نبش کوچه هفتم، بیمارستان چشم پزشکی رازی
 • 0
 • 0210000000
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 68881
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مژگان نوروزی توتون ساب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مژگان نوروزی توتون ساب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مژگان نوروزی توتون ساب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب به آدرس تهران، خیابان گاندی جنوبی، نبش کوچه هفتم، بیمارستان چشم پزشکی رازی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مژگان نوروزی توتون ساب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مژگان نوروزی توتون ساب تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مژگان نوروزی توتون ساب به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مژگان نوروزی توتون ساب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب کجاست؟

مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان گاندی جنوبی، نبش کوچه هفتم، بیمارستان چشم پزشکی رازی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب که 0 - 0210000000 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان نوروزی توتون ساب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مژگان نوروزی توتون ساب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مژگان نوروزی توتون ساب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس