X
عکس دکتر مژگان قاسم زاده

دکتر مژگان قاسم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان قاسم زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مژگان قاسم زاده نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 5
 • 0
 • 07132360624
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 64883
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان قاسم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مژگان قاسم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مژگان قاسم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مژگان قاسم زاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مژگان قاسم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مژگان قاسم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مژگان قاسم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مژگان قاسم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مژگان قاسم زاده به آدرس شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مژگان قاسم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مژگان قاسم زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مژگان قاسم زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مژگان قاسم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مژگان قاسم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مژگان قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مژگان قاسم زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مژگان قاسم زاده کجاست؟

مطب دکتر مژگان قاسم زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، ساختمان پارسیان، طبقه 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مژگان قاسم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مژگان قاسم زاده که 0 - 07132360624 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مژگان قاسم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان قاسم زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مژگان قاسم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مژگان قاسم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مژگان قاسم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مژگان قاسم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس