عکس دکتر مژگان ستار

دکتر مژگان ستار

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان ستار متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/19 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مژگان ستار نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان ستار

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر مژگان ستار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مژگان ستار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مژگان ستار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مژگان ستار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مژگان ستار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مژگان ستار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مژگان ستار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مژگان ستار به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مژگان ستار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مژگان ستار تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مژگان ستار به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مژگان ستار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مژگان ستار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مژگان ستار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مژگان ستار در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مژگان ستار کجاست؟

مطب دکتر مژگان ستار به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مژگان ستار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مژگان ستار که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مژگان ستار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان ستار، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان ستار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مژگان ستار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مژگان ستار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مژگان ستار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مژگان ستار فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر مژگان ستار

متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

نظر شما به انتخاب دکتر مژگان ستار توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس