عکس دکتر مژده جهانگرد

دکتر مژده جهانگرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژده جهانگرد متخصص چشم پزشکی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مژده جهانگرد نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • کرمان، خیابان جهاد، کوچه ۳، ساختمان پزشکان سلامت، واحد ۲۰۴
 • 09010436968
 • 0
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 115731
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژده جهانگرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مژده جهانگرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مژده جهانگرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مژده جهانگرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مژده جهانگرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مژده جهانگرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مژده جهانگرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مژده جهانگرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مژده جهانگرد به آدرس کرمان، خیابان جهاد، کوچه ۳، ساختمان پزشکان سلامت، واحد ۲۰۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مژده جهانگرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مژده جهانگرد تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مژده جهانگرد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مژده جهانگرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مژده جهانگرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر مژده جهانگرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مژده جهانگرد در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مژده جهانگرد کجاست؟

مطب دکتر مژده جهانگرد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان جهاد، کوچه ۳، ساختمان پزشکان سلامت، واحد ۲۰۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مژده جهانگرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مژده جهانگرد که 09010436968 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مژده جهانگرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژده جهانگرد، متخصص چشم پزشکی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مژده جهانگرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مژده جهانگرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مژده جهانگرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مژده جهانگرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مژده جهانگرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس