عکس دکتر مونا علیمرادزاده

دکتر مونا علیمرادزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مونا علیمرادزاده متخصص قلب و عروق در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مونا علیمرادزاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مونا علیمرادزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مونا علیمرادزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مونا علیمرادزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مونا علیمرادزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مونا علیمرادزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مونا علیمرادزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مونا علیمرادزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مونا علیمرادزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مونا علیمرادزاده به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مونا علیمرادزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مونا علیمرادزاده تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مونا علیمرادزاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مونا علیمرادزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مونا علیمرادزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر مونا علیمرادزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مونا علیمرادزاده در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مونا علیمرادزاده کجاست؟

مطب دکتر مونا علیمرادزاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مونا علیمرادزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مونا علیمرادزاده که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مونا علیمرادزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مونا علیمرادزاده، متخصص قلب و عروق، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مونا علیمرادزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مونا علیمرادزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مونا علیمرادزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مونا علیمرادزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مونا علیمرادزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس