X
عکس دکتر مونا جعفریان شهری

دکتر مونا جعفریان شهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مونا جعفریان شهری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مونا جعفریان شهری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، ساختمان صولت، طبقه3
 • 0
 • 05144236606
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 114618
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر مونا جعفریان شهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مونا جعفریان شهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مونا جعفریان شهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مونا جعفریان شهری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مونا جعفریان شهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مونا جعفریان شهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مونا جعفریان شهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مونا جعفریان شهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مونا جعفریان شهری به آدرس سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، ساختمان صولت، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مونا جعفریان شهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مونا جعفریان شهری تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مونا جعفریان شهری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مونا جعفریان شهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مونا جعفریان شهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مونا جعفریان شهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مونا جعفریان شهری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مونا جعفریان شهری کجاست؟

مطب دکتر مونا جعفریان شهری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، ساختمان صولت، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مونا جعفریان شهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مونا جعفریان شهری که 0 - 05144236606 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مونا جعفریان شهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مونا جعفریان شهری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مونا جعفریان شهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مونا جعفریان شهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مونا جعفریان شهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مونا جعفریان شهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مونا جعفریان شهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس