X
عکس دکتر مهنوش جمشیدی

دکتر مهنوش جمشیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهنوش جمشیدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهنوش جمشیدی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرج، طالقانی شمالی، کوچه نسیم، ساختمان هما، طبقه ۴، واحد۷
 • 0
 • 02632226062
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 128511
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهنوش جمشیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهنوش جمشیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهنوش جمشیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهنوش جمشیدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهنوش جمشیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهنوش جمشیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهنوش جمشیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهنوش جمشیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهنوش جمشیدی به آدرس کرج، طالقانی شمالی، کوچه نسیم، ساختمان هما، طبقه ۴، واحد۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهنوش جمشیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهنوش جمشیدی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهنوش جمشیدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهنوش جمشیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهنوش جمشیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مهنوش جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهنوش جمشیدی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهنوش جمشیدی کجاست؟

مطب دکتر مهنوش جمشیدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، طالقانی شمالی، کوچه نسیم، ساختمان هما، طبقه ۴، واحد۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهنوش جمشیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهنوش جمشیدی که 0 - 02632226062 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهنوش جمشیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهنوش جمشیدی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهنوش جمشیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهنوش جمشیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهنوش جمشیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهنوش جمشیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس