عکس دکتر مهشید گیلانی پور

دکتر مهشید گیلانی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید گیلانی پور متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهشید گیلانی پور نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 1، طبقه 2، واحد E
 • 0
 • 02188421923
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 50445
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید گیلانی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهشید گیلانی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهشید گیلانی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهشید گیلانی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهشید گیلانی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهشید گیلانی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهشید گیلانی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهشید گیلانی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهشید گیلانی پور به آدرس تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 1، طبقه 2، واحد E، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهشید گیلانی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهشید گیلانی پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهشید گیلانی پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهشید گیلانی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهشید گیلانی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مهشید گیلانی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهشید گیلانی پور در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهشید گیلانی پور کجاست؟

مطب دکتر مهشید گیلانی پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 1، طبقه 2، واحد E واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهشید گیلانی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهشید گیلانی پور که 0 - 02188421923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهشید گیلانی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهشید گیلانی پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید گیلانی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهشید گیلانی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهشید گیلانی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهشید گیلانی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهشید گیلانی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس