عکس دکتر مهشید نیکوسرشت

دکتر مهشید نیکوسرشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید نیکوسرشت متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهشید نیکوسرشت نوبت بگیرید.

 • بیهوشی
 • همدان، میدان شریعتی، ساختمان پزشکان کسری، طبقه5
 • 0
 • 08132513288
 • متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد
 • نظام پزشکی: 62217
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید نیکوسرشت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهشید نیکوسرشت

پزشک پرطرفدار
بیش از 75% مراجعین، دکتر مهشید نیکوسرشت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهشید نیکوسرشت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهشید نیکوسرشت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهشید نیکوسرشت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهشید نیکوسرشت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهشید نیکوسرشت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهشید نیکوسرشت به آدرس همدان، میدان شریعتی، ساختمان پزشکان کسری، طبقه5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهشید نیکوسرشت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهشید نیکوسرشت تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهشید نیکوسرشت به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهشید نیکوسرشت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهشید نیکوسرشت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی و فلوشیپ درد دریافت کنند.

دکتر مهشید نیکوسرشت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهشید نیکوسرشت در زمینه متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهشید نیکوسرشت کجاست؟

مطب دکتر مهشید نیکوسرشت به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، میدان شریعتی، ساختمان پزشکان کسری، طبقه5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهشید نیکوسرشت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهشید نیکوسرشت که 0 - 08132513288 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهشید نیکوسرشت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهشید نیکوسرشت، متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید نیکوسرشت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهشید نیکوسرشت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهشید نیکوسرشت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهشید نیکوسرشت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهشید نیکوسرشت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس