X
عکس دکتر مهشید قیدرلو

دکتر مهشید قیدرلو

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید قیدرلو متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهشید قیدرلو نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴
 • 0
 • 02188674979
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان
 • نظام پزشکی: 102468
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید قیدرلو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهشید قیدرلو

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهشید قیدرلو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهشید قیدرلو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهشید قیدرلو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهشید قیدرلو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهشید قیدرلو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهشید قیدرلو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهشید قیدرلو به آدرس تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهشید قیدرلو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهشید قیدرلو تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهشید قیدرلو به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهشید قیدرلو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهشید قیدرلو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان دریافت کنند.

دکتر مهشید قیدرلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهشید قیدرلو در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهشید قیدرلو کجاست؟

مطب دکتر مهشید قیدرلو به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، پلاک ۱۹، ساختمان پزشکان نشاط، واحد ۱۲، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهشید قیدرلو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهشید قیدرلو که 0 - 02188674979 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهشید قیدرلو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهشید قیدرلو، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید قیدرلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهشید قیدرلو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهشید قیدرلو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهشید قیدرلو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهشید قیدرلو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس