عکس دکتر مهشید طباطباییان

دکتر مهشید طباطباییان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید طباطباییان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهشید طباطباییان نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان نوید 1، طبقه 4، واحد 10
 • 0
 • 031314999
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 122478
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهشید طباطباییان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهشید طباطباییان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهشید طباطباییان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهشید طباطباییان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهشید طباطباییان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهشید طباطباییان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهشید طباطباییان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهشید طباطباییان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهشید طباطباییان به آدرس اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان نوید 1، طبقه 4، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهشید طباطباییان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهشید طباطباییان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهشید طباطباییان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهشید طباطباییان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهشید طباطباییان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مهشید طباطباییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهشید طباطباییان در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهشید طباطباییان کجاست؟

مطب دکتر مهشید طباطباییان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی اورژانس بیمارستان شریعتی، ساختمان نوید 1، طبقه 4، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهشید طباطباییان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهشید طباطباییان که 0 - 031314999 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهشید طباطباییان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهشید طباطباییان، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید طباطباییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهشید طباطباییان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهشید طباطباییان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهشید طباطباییان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهشید طباطباییان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس