X
عکس دکتر مهسا برادران افتخاری

دکتر مهسا برادران افتخاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهسا برادران افتخاری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهسا برادران افتخاری نوبت بگیرید.

  • روانپزشک
  • 0
  • 0
  • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
  • نظام پزشکی: 136560

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهسا برادران افتخاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهسا برادران افتخاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهسا برادران افتخاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهسا برادران افتخاری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهسا برادران افتخاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهسا برادران افتخاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهسا برادران افتخاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهسا برادران افتخاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهسا برادران افتخاری به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهسا برادران افتخاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهسا برادران افتخاری تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهسا برادران افتخاری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهسا برادران افتخاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهسا برادران افتخاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مهسا برادران افتخاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهسا برادران افتخاری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهسا برادران افتخاری کجاست؟

مطب دکتر مهسا برادران افتخاری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهسا برادران افتخاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهسا برادران افتخاری که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهسا برادران افتخاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهسا برادران افتخاری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا برادران افتخاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهسا برادران افتخاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهسا برادران افتخاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهسا برادران افتخاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهسا برادران افتخاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس