عکس دکتر مهزاد علم شوشتری

دکتر مهزاد علم شوشتری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهزاد علم شوشتری متخصص کودکان و نوزادان در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهزاد علم شوشتری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهزاد علم شوشتری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهزاد علم شوشتری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهزاد علم شوشتری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهزاد علم شوشتری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهزاد علم شوشتری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهزاد علم شوشتری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهزاد علم شوشتری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهزاد علم شوشتری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهزاد علم شوشتری به آدرس رشت خیابان مطهری خیابان حاجی اباد جنب بانک سپه ساختمان گاندی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهزاد علم شوشتری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهزاد علم شوشتری تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهزاد علم شوشتری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهزاد علم شوشتری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهزاد علم شوشتری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر مهزاد علم شوشتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهزاد علم شوشتری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهزاد علم شوشتری کجاست؟

مطب دکتر مهزاد علم شوشتری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر رشت فعالیت میکند، رشت خیابان مطهری خیابان حاجی اباد جنب بانک سپه ساختمان گاندی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهزاد علم شوشتری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهزاد علم شوشتری که 0 - 0133251035 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهزاد علم شوشتری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهزاد علم شوشتری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهزاد علم شوشتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهزاد علم شوشتری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهزاد علم شوشتری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهزاد علم شوشتری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهزاد علم شوشتری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس