عکس دکتر مهری نیک بین

دکتر مهری نیک بین

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهری نیک بین متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهری نیک بین نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه درختی، روبه روی ستاد نیروی هوایی، ساختمان شمیم، بلوک 2، واحد14
 • 0
 • 02133791989
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 29803
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهری نیک بین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهری نیک بین

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهری نیک بین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهری نیک بین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهری نیک بین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهری نیک بین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهری نیک بین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهری نیک بین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهری نیک بین به آدرس تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه درختی، روبه روی ستاد نیروی هوایی، ساختمان شمیم، بلوک 2، واحد14، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهری نیک بین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهری نیک بین تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهری نیک بین به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهری نیک بین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهری نیک بین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر مهری نیک بین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهری نیک بین در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهری نیک بین کجاست؟

مطب دکتر مهری نیک بین به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه درختی، روبه روی ستاد نیروی هوایی، ساختمان شمیم، بلوک 2، واحد14 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهری نیک بین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهری نیک بین که 0 - 02133791989 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهری نیک بین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهری نیک بین، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهری نیک بین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهری نیک بین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهری نیک بین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهری نیک بین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهری نیک بین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس