عکس دکتر مهرزاد غلامپور

دکتر مهرزاد غلامپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرزاد غلامپور فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرزاد غلامپور نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی
 • 0
 • 02188876011
 • فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 74802
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرزاد غلامپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرزاد غلامپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر مهرزاد غلامپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 99% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرزاد غلامپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرزاد غلامپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرزاد غلامپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرزاد غلامپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرزاد غلامپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرزاد غلامپور به آدرس تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرزاد غلامپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرزاد غلامپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرزاد غلامپور به عنوان یک پزشک فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرزاد غلامپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرزاد غلامپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

دکتر مهرزاد غلامپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرزاد غلامپور در زمینه فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرزاد غلامپور کجاست؟

مطب دکتر مهرزاد غلامپور به عنوان یک پزشک فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرزاد غلامپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرزاد غلامپور که 0 - 02188876011 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرزاد غلامپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرزاد غلامپور، فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد غلامپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرزاد غلامپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرزاد غلامپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرزاد غلامپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرزاد غلامپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس