عکس دکتر مهرداد سلیمانی

دکتر مهرداد سلیمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد سلیمانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرداد سلیمانی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان رکن الدوله، سمت چپ، ساختمان مرتضی علی، طبقه سوم، واحد 11
 • 0
 • 03132685594
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 74323
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد سلیمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرداد سلیمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 84% مراجعین، دکتر مهرداد سلیمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرداد سلیمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرداد سلیمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرداد سلیمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرداد سلیمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرداد سلیمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرداد سلیمانی به آدرس اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان رکن الدوله، سمت چپ، ساختمان مرتضی علی، طبقه سوم، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرداد سلیمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرداد سلیمانی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرداد سلیمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرداد سلیمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرداد سلیمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مهرداد سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرداد سلیمانی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرداد سلیمانی کجاست؟

مطب دکتر مهرداد سلیمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان رکن الدوله، سمت چپ، ساختمان مرتضی علی، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرداد سلیمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرداد سلیمانی که 0 - 03132685594 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد سلیمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد سلیمانی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرداد سلیمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرداد سلیمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرداد سلیمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرداد سلیمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس