عکس دکتر مهرداد سجادی

دکتر مهرداد سجادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد سجادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرداد سجادی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی کوچه 41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203
 • 0
 • 07132346425
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 55549
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد سجادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرداد سجادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر مهرداد سجادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرداد سجادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرداد سجادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرداد سجادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرداد سجادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرداد سجادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرداد سجادی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی کوچه 41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرداد سجادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرداد سجادی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرداد سجادی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرداد سجادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرداد سجادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر مهرداد سجادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرداد سجادی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرداد سجادی کجاست؟

مطب دکتر مهرداد سجادی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی کوچه 41، ساختمان سینا، طبقه 2، واحد 203 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرداد سجادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرداد سجادی که 0 - 07132346425 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد سجادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد سجادی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد سجادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرداد سجادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرداد سجادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرداد سجادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرداد سجادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس