عکس دکتر مهرداد ساسانی

دکتر مهرداد ساسانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد ساسانی دکترای روانشناسی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرداد ساسانی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • تبریز، میدان قطب، جنب ایستگاه مترو، میدان قطب، ساختمان مهدیه، طبقه ۵، دفتر خدمات روانشناسی و مشاوره هستی
 • 0
 • 04135548140
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 4092
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد ساسانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرداد ساسانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهرداد ساسانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرداد ساسانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرداد ساسانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرداد ساسانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرداد ساسانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرداد ساسانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرداد ساسانی به آدرس تبریز، میدان قطب، جنب ایستگاه مترو، میدان قطب، ساختمان مهدیه، طبقه ۵، دفتر خدمات روانشناسی و مشاوره هستی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرداد ساسانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرداد ساسانی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرداد ساسانی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرداد ساسانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرداد ساسانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر مهرداد ساسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرداد ساسانی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرداد ساسانی کجاست؟

مطب دکتر مهرداد ساسانی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، میدان قطب، جنب ایستگاه مترو، میدان قطب، ساختمان مهدیه، طبقه ۵، دفتر خدمات روانشناسی و مشاوره هستی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرداد ساسانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرداد ساسانی که 0 - 04135548140 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد ساسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد ساسانی، دکترای روانشناسی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد ساسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرداد ساسانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرداد ساسانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرداد ساسانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرداد ساسانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس