عکس دکتر مهران کشاورزی

دکتر مهران کشاورزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران کشاورزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهران کشاورزی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان رز، طبقه همکف
 • 0
 • 07142229933
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 92566
 • کازرون

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران کشاورزی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر مهران کشاورزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهران کشاورزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهران کشاورزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهران کشاورزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهران کشاورزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهران کشاورزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهران کشاورزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهران کشاورزی به آدرس کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان رز، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهران کشاورزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهران کشاورزی تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهران کشاورزی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهران کشاورزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهران کشاورزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر مهران کشاورزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهران کشاورزی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهران کشاورزی کجاست؟

مطب دکتر مهران کشاورزی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کازرون فعالیت میکند، کازرون، خیابان سلمان فارسی، ساختمان رز، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهران کشاورزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهران کشاورزی که 0 - 07142229933 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهران کشاورزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران کشاورزی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهران کشاورزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهران کشاورزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهران کشاورزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهران کشاورزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهران کشاورزی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر مهران کشاورزی

متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

نظر شما به انتخاب دکتر مهران کشاورزی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس