عکس دکتر مهران نوری

دکتر مهران نوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران نوری متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهران نوری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر
 • 0
 • 02144136080
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 138155
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران نوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهران نوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهران نوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهران نوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهران نوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهران نوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهران نوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهران نوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهران نوری به آدرس تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهران نوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهران نوری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهران نوری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهران نوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهران نوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر مهران نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهران نوری در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهران نوری کجاست؟

مطب دکتر مهران نوری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران خیابان آیت اله کاشانی بین شاهین و جنت آباد روبروی دور برگردان جنب آموزشگاه رانندگی نوین پلاک ۵۸ طبقه بالای آزمایشگاه زیباشهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهران نوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهران نوری که 0 - 02144136080 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهران نوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران نوری، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهران نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهران نوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهران نوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهران نوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهران نوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس