X
عکس دکتر مهران جواهری

دکتر مهران جواهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران جواهری متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهران جواهری نوبت بگیرید.

 • کودکان
 • شیراز، نبش صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 6
 • 0
 • 07132348797
 • متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 24271
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهران جواهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهران جواهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهران جواهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهران جواهری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهران جواهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهران جواهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهران جواهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهران جواهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهران جواهری به آدرس شیراز، نبش صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهران جواهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهران جواهری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهران جواهری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهران جواهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهران جواهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مهران جواهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهران جواهری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهران جواهری کجاست؟

مطب دکتر مهران جواهری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، نبش صورتگر از زند، ساختمان کیمیا، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهران جواهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهران جواهری که 0 - 07132348797 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهران جواهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهران جواهری، متخصص کودکان و نوزادان و متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جواهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهران جواهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهران جواهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهران جواهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهران جواهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس