عکس دکتر مهرانگیز امیری

دکتر مهرانگیز امیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرانگیز امیری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرانگیز امیری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، خیابان مرادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان میلاد
 • 0
 • 07632221227
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 54979
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرانگیز امیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرانگیز امیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر مهرانگیز امیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرانگیز امیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرانگیز امیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرانگیز امیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرانگیز امیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرانگیز امیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرانگیز امیری به آدرس بندرعباس، خیابان مرادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان میلاد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرانگیز امیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرانگیز امیری تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرانگیز امیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرانگیز امیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرانگیز امیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر مهرانگیز امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرانگیز امیری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرانگیز امیری کجاست؟

مطب دکتر مهرانگیز امیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان مرادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان میلاد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرانگیز امیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرانگیز امیری که 0 - 07632221227 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز امیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز امیری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرانگیز امیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرانگیز امیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرانگیز امیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرانگیز امیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس