عکس دکتر مهرآسا سالک

دکتر مهرآسا سالک

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرآسا سالک متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرآسا سالک نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 113 و 114
 • 0
 • 03132227816
 • متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 53619
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرآسا سالک

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرآسا سالک

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهرآسا سالک را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرآسا سالک ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرآسا سالک، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرآسا سالک چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرآسا سالک، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرآسا سالک انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرآسا سالک به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 113 و 114، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرآسا سالک رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرآسا سالک تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرآسا سالک به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرآسا سالک، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرآسا سالک مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر مهرآسا سالک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرآسا سالک در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرآسا سالک کجاست؟

مطب دکتر مهرآسا سالک به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 113 و 114 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرآسا سالک، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرآسا سالک که 0 - 03132227816 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرآسا سالک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرآسا سالک، متخصص داخلی و فوق متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرآسا سالک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرآسا سالک

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرآسا سالک کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرآسا سالک امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرآسا سالک فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس