X
عکس دکتر مهدی یوسفیان

دکتر مهدی یوسفیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی یوسفیان متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهدی یوسفیان نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 111
 • 0
 • 03132242182
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 105979
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی یوسفیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهدی یوسفیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مهدی یوسفیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مهدی یوسفیان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهدی یوسفیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهدی یوسفیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهدی یوسفیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهدی یوسفیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهدی یوسفیان به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 111، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهدی یوسفیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهدی یوسفیان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهدی یوسفیان به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهدی یوسفیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهدی یوسفیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر مهدی یوسفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهدی یوسفیان در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهدی یوسفیان کجاست؟

مطب دکتر مهدی یوسفیان به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمرالدوله، طبقه اول، واحد 111 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهدی یوسفیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهدی یوسفیان که 0 - 03132242182 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهدی یوسفیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهدی یوسفیان، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی یوسفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهدی یوسفیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهدی یوسفیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهدی یوسفیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهدی یوسفیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس